HP EliteBook 650 G9 i7-1255U 15,6"FHD AG 32GB SSD1TB IrisXe W11Pro (REPACK) 2Y
Symbol: 9D124U8
Dostępność: Bardzo mało (1-3) 20 szt.
Cena: 5249.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9D124U8
Dostępność: Bardzo mało (1-3) 20 szt.
Cena: 5249.00
| Specyfikacja | |
| Model procesora | i7-1255U |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,7 GHz |
| Konfigurowalne niższe TDP | 12 W |
| Producent procesora | Intel |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i7 |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Bez ECC | Tak |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Typ produktu | Laptop |
| Oryginalna nazwa marki | HP |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Moc adaptera AC | 45 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Waga produktu | 1,74 kg |
| Głębokość produktu | 234 mm |
| Szerokość produktu | 359 mm |
| Wysokość produktu | 19,9 mm |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WWAN | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Szerokość opakowania | 69 mm |
| Głębokość opakowania | 520 mm |
| Wysokość opakowania | 305 mm |
| Rysik | Nie |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Ekran matowy | Tak |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Typ matrycy | IPS |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 39,6 cm |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| NVMe | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Czytnik kart pamięci SD | Nie |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Czytnik Smart card | Tak |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Gniazdo karty microSIM | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Clickpad |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury | Biały |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Klawiatura odporna na ciecz | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Przednia kamera HP | HP Webcam HD IR |
| HP Smart AC Adapter | Tak |
| HP Support Assistant | Tak |
| Rodzaj głośników HP | HP Dual Speakers |
| Segment HP | Biznes |
| Optymalizator połączenia HP | Tak |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 520mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 305mm |
Luminarte24.pl to innowacyjna platforma zakupowa, która łączy klientów z dostawcami i producentami z całego świata. Dzięki bezpośredniej współpracy oferujemy szeroki wybór produktów w wyjątkowo niskich cenach, eliminując zbędnych pośredników. Nasza misja to zapewnienie najwyższej jakości, różnorodności i dostępności dla każdego. Luminarte24.pl to marketplace, który umożliwia wygodne i bezpieczne zakupy online dla domu, rodziny i biznesu.
Na Luminarte24.pl znajdziesz tysiące produktów z różnych kategorii, dostosowanych do Twoich potrzeb. W sekcji Dom i Ogród oferujemy praktyczne akcesoria, meble, dekoracje i narzędzia ogrodowe, które pomogą stworzyć idealną przestrzeń. W kategorii Elektronika i AGD znajdziesz nowoczesne urządzenia, takie jak smartfony, akcesoria komputerowe i drobne AGD, które ułatwią codzienne życie. W dziale Zdrowie i Uroda dostępne są kosmetyki, suplementy oraz akcesoria do pielęgnacji, a także urządzenia kosmetyczne. Dla rodziców przygotowaliśmy kategorię Artykuły dla Dzieci, gdzie znajdziesz zabawki, rowerki, klocki i praktyczne akcesoria. Nasza sekcja Odzież, Obuwie i Akcesoria Damskie oferuje modną odzież i dodatki, które łączą styl z komfortem. Nie zapomnieliśmy o Twoich pupilach – w kategorii Artykuły dla Zwierząt znajdziesz karmy, zabawki i akcesoria, które umilą życie Twoim zwierzakom. Dodatkowo oferujemy szeroki wybór gadżetów i prezentów, które sprawdzą się na każdą okazję. Luminarte24.pl to kompleksowa platforma zakupowa dla każdego!