HP VICTUS 15-fb2139nw Ryzen 7 8845HS 15,6"FHD AG IPS 300nits 144Hz 16GB DDR5 SSD512 RTX 3050 6GB Cam720p NoOS 2Y Ceramic White
Symbol: A58SQEA
Dostępność: Bardzo mało (1-3) 30 szt.
Cena: 4899.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: A58SQEA
Dostępność: Bardzo mało (1-3) 30 szt.
Cena: 4899.00
| Specyfikacja | |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,1 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Cache procesora | 16 MB |
| Model procesora | 8845HS |
| Liczba wątków | 16 |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Producent procesora | AMD |
| Taktowanie procesora | 3,8 GHz |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 7 |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Producent dedykowanego układu GPU | NVIDIA |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Pamięć karty graficznej | 6 GB |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Układ pamięci | 2 x 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Kolor produktu | Biały |
| Oryginalna nazwa marki | HP |
| Typ produktu | Laptop |
| Nazwa koloru | Ceramiczne białe, czarne logo Chrome |
| Rok wprowadzenia | 2024 |
| Rodzaj produktu | Osłona z piaskowanym wykończeniem i ramka na klawiaturę, polerowana podstawa |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Moc adaptera AC | 200 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Waga produktu | 2,29 kg |
| Wysokość produktu | 23,5 mm |
| Szerokość produktu | 357,9 mm |
| Głębokość produktu | 255 mm |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Producent karty WLAN | Realtek |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Układ płyty głównej | AMD SoC |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,35 kg |
| Wysokość opakowania | 305 mm |
| Szerokość opakowania | 69 mm |
| Głębokość opakowania | 520 mm |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Technologia ramki ekranu wyświetlacza | Micro-Edge |
| Ekran matowy | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 39,6 cm |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| System dźwięku | DTS:X Ultra |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Free DOS |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Typ pamięci SSD | TLC |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Czas szybkiego ładowania (50%) | 30 min |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 13 h |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 7,75 h |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Pojemność baterii | 70 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193905205448, 193905205455, 193905205462, 193905418831, 193905205479, 193905205486 |
| Narzędzia HP Security | Przycisk wyciszenia mikrofonu; Przysłona prywatności kamery; Obsługa modułu Trusted Platform Module (oprogramowanie układowe TPM) |
| Segment HP | Dom |
| Rodzaj głośników HP | HP Dual Speakers |
| HP Imagepad | Tak |
| HP Smart AC Adapter | Tak |
| HP Audio Boost | Tak |
| HP rear camera | HP Wide Vision HD |
| Zrównoważone technologie i materiały | Nie zawiera rtęci |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e) | 195 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 91 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 310 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 5 |
| Szerokość | 305mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 515mm |
Luminarte24.pl to innowacyjna platforma zakupowa, która łączy klientów z dostawcami i producentami z całego świata. Dzięki bezpośredniej współpracy oferujemy szeroki wybór produktów w wyjątkowo niskich cenach, eliminując zbędnych pośredników. Nasza misja to zapewnienie najwyższej jakości, różnorodności i dostępności dla każdego. Luminarte24.pl to marketplace, który umożliwia wygodne i bezpieczne zakupy online dla domu, rodziny i biznesu.
Na Luminarte24.pl znajdziesz tysiące produktów z różnych kategorii, dostosowanych do Twoich potrzeb. W sekcji Dom i Ogród oferujemy praktyczne akcesoria, meble, dekoracje i narzędzia ogrodowe, które pomogą stworzyć idealną przestrzeń. W kategorii Elektronika i AGD znajdziesz nowoczesne urządzenia, takie jak smartfony, akcesoria komputerowe i drobne AGD, które ułatwią codzienne życie. W dziale Zdrowie i Uroda dostępne są kosmetyki, suplementy oraz akcesoria do pielęgnacji, a także urządzenia kosmetyczne. Dla rodziców przygotowaliśmy kategorię Artykuły dla Dzieci, gdzie znajdziesz zabawki, rowerki, klocki i praktyczne akcesoria. Nasza sekcja Odzież, Obuwie i Akcesoria Damskie oferuje modną odzież i dodatki, które łączą styl z komfortem. Nie zapomnieliśmy o Twoich pupilach – w kategorii Artykuły dla Zwierząt znajdziesz karmy, zabawki i akcesoria, które umilą życie Twoim zwierzakom. Dodatkowo oferujemy szeroki wybór gadżetów i prezentów, które sprawdzą się na każdą okazję. Luminarte24.pl to kompleksowa platforma zakupowa dla każdego!