Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4070 WINDFORCE OC V2 12GB
Symbol: GV-N4070WF3OCV2-12GD
Dostępność: Bardzo mało (1-3) 30 szt.
Cena: 3636.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GV-N4070WF3OCV2-12GD
Dostępność: Bardzo mało (1-3) 30 szt.
Cena: 3636.00
| Specyfikacja | |
| Rdzenie CUDA | 5888 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Taktowanie procesora | 2490 MHz |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 4070 |
| Technologia CUDA | Tak |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Przepustowość pamięci | 20 GB/s |
| Pamięć karty graficznej | 12 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 20000 MHz |
| Magistrala pamięci | 192 bit |
| Ilość gniazd | 2 |
| Podświetlenie | Nie |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| SFF ready | Nie |
| Technologia chłodzenia | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Układ | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 8-pin |
| Minimalna moc zasilacza | 650 W |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 200 W |
| Waga produktu | 930 g |
| Długość produktu | 261 mm |
| Wysokość produktu | 126 mm |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Dual Link DVI | Nie |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Overclocked (OC) edition | Tak |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,36 kg |
| Wysokość opakowania | 75 mm |
| Szerokość opakowania | 214 mm |
| Głębokość opakowania | 322 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Dołączone oprogramowanie | GIGABYTE CONTROL CENTER |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja HDMI | 2.1a |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Typ interfejsu | PCI Express x16 4.0 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
| Szerokość | 86mm |
| Długość | 225mm |
| Wysokość | 337mm |
Luminarte24.pl to innowacyjna platforma zakupowa, która łączy klientów z dostawcami i producentami z całego świata. Dzięki bezpośredniej współpracy oferujemy szeroki wybór produktów w wyjątkowo niskich cenach, eliminując zbędnych pośredników. Nasza misja to zapewnienie najwyższej jakości, różnorodności i dostępności dla każdego. Luminarte24.pl to marketplace, który umożliwia wygodne i bezpieczne zakupy online dla domu, rodziny i biznesu.
Na Luminarte24.pl znajdziesz tysiące produktów z różnych kategorii, dostosowanych do Twoich potrzeb. W sekcji Dom i Ogród oferujemy praktyczne akcesoria, meble, dekoracje i narzędzia ogrodowe, które pomogą stworzyć idealną przestrzeń. W kategorii Elektronika i AGD znajdziesz nowoczesne urządzenia, takie jak smartfony, akcesoria komputerowe i drobne AGD, które ułatwią codzienne życie. W dziale Zdrowie i Uroda dostępne są kosmetyki, suplementy oraz akcesoria do pielęgnacji, a także urządzenia kosmetyczne. Dla rodziców przygotowaliśmy kategorię Artykuły dla Dzieci, gdzie znajdziesz zabawki, rowerki, klocki i praktyczne akcesoria. Nasza sekcja Odzież, Obuwie i Akcesoria Damskie oferuje modną odzież i dodatki, które łączą styl z komfortem. Nie zapomnieliśmy o Twoich pupilach – w kategorii Artykuły dla Zwierząt znajdziesz karmy, zabawki i akcesoria, które umilą życie Twoim zwierzakom. Dodatkowo oferujemy szeroki wybór gadżetów i prezentów, które sprawdzą się na każdą okazję. Luminarte24.pl to kompleksowa platforma zakupowa dla każdego!