Procesor Intel XEON E-2388G (8C/16T) 3,2GHz (5,1GHz Turbo) Socket LGA1200 TDP 95W TRAY
Symbol: CM8070804494617
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 4269.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CM8070804494617
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 4269.00
| Specyfikacja | |
| Status | Launched |
| Data premiery | Q3'21 |
| Stan serwisowania | Baseline Servicing |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Zawiera system chłodzący | Nie |
| Częstotliwość bazowa procesora | 3,2 GHz |
| Pudełko | Nie |
| Cache procesora | 16 MB |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 8 GT/s |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,1 GHz |
| Gniazdo procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| Typ procesora | Intel Xeon E |
| Procesor ARK ID | 214805 |
| Liczba wątków | 16 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 95 W |
| Model procesora | E-2388G |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Częstotliwość odświeżania zintegrowanej karty graficznej przy maksymalnej rozdzielczości (HDMI) | 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania zintegrowanej karty graficznej przy maksymalnej rozdzielczości (DisplayPort) | 60 Hz |
| Wersja OpenGL wbudowanej karty graficznej | 4.5 |
| Wsparcie rodzielczości 4K zintegrowanej karty graficznej | Tak |
| Częstotliwość odświeżania zintegrowanej karty graficznej przy maksymalnej rozdzielczości (eDP - wbudowany wyświetlacz) | 60 Hz |
| Dynamiczne taktowanie wbudowanej karty graficznej (max) | 1300 MHz |
| Maksymalna pamięć wbudowanej karty graficznej | 64 GB |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics P750 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana bazowa częstotliwość procesora | 350 MHz |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Liczba jednostek wykonawczych | 32 |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR4-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 128 GB |
| Korekcja ECC | Tak |
| Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (CCATS) | G167599 |
| Segment rynku | Serwer |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | 5A992CN3 |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | SSE4.2 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | AVX 2.0 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | SSE4.1 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | AVX-512 |
| Technologie Thermal Monitoring | Tak |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 4.0 |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Skalowalność | 1S |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 20 |
| Konfiguracje PCI Express | 2x8+1x4 |
| Konfiguracje PCI Express | 1x8+3x4 |
| Konfiguracje PCI Express | 1x16+1x4 |
| Stan spoczynku | Tak |
| Wielkość opakowania procesora | 37.5 x 37.5 mm |
| Rozgałęźnik T | 100 °C |
| Rozszerzenia synchronizacji transakcyjnej Intel® | Nie |
| Intel® Boot Guard | Tak |
| Obsługa maksymalnego rozmiaru enklawy dla Intel® SGX | 0,5 GB |
| Obsługiwana stała pamięć Intel® Optane ™ DC | Nie |
| Kwalifikowalność platformy Intel® vPro ™ | Tak |
| Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Tak |
| Częstotliwość technologii Intel® Turbo Boost 2.0 | 5,1 GHz |
| Intel® Memory Protection Extensions (Intel® MPX) | Tak |
| Technologia Intel® Clear Video | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Intel® Secure Key | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Technologia Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI) | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Tak |
| Intel® OS Guard | Tak |
| Technologia Intel® Quick Sync Video | Tak |
| Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | Tak |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Technologia Intel® Clear Video HD (Intel® CVT HD) | Tak |
| Technologia Intel® InTru™ 3D | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85423119 |
| Szerokość | 162mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 90mm |
Luminarte24.pl to innowacyjna platforma zakupowa, która łączy klientów z dostawcami i producentami z całego świata. Dzięki bezpośredniej współpracy oferujemy szeroki wybór produktów w wyjątkowo niskich cenach, eliminując zbędnych pośredników. Nasza misja to zapewnienie najwyższej jakości, różnorodności i dostępności dla każdego. Luminarte24.pl to marketplace, który umożliwia wygodne i bezpieczne zakupy online dla domu, rodziny i biznesu.
Na Luminarte24.pl znajdziesz tysiące produktów z różnych kategorii, dostosowanych do Twoich potrzeb. W sekcji Dom i Ogród oferujemy praktyczne akcesoria, meble, dekoracje i narzędzia ogrodowe, które pomogą stworzyć idealną przestrzeń. W kategorii Elektronika i AGD znajdziesz nowoczesne urządzenia, takie jak smartfony, akcesoria komputerowe i drobne AGD, które ułatwią codzienne życie. W dziale Zdrowie i Uroda dostępne są kosmetyki, suplementy oraz akcesoria do pielęgnacji, a także urządzenia kosmetyczne. Dla rodziców przygotowaliśmy kategorię Artykuły dla Dzieci, gdzie znajdziesz zabawki, rowerki, klocki i praktyczne akcesoria. Nasza sekcja Odzież, Obuwie i Akcesoria Damskie oferuje modną odzież i dodatki, które łączą styl z komfortem. Nie zapomnieliśmy o Twoich pupilach – w kategorii Artykuły dla Zwierząt znajdziesz karmy, zabawki i akcesoria, które umilą życie Twoim zwierzakom. Dodatkowo oferujemy szeroki wybór gadżetów i prezentów, które sprawdzą się na każdą okazję. Luminarte24.pl to kompleksowa platforma zakupowa dla każdego!