Procesor Intel XEON Silver 4316 (20C/20T) 2,3GHz ( 3,4GHz Turbo) LGA4189 TDP 150W TRAY
Symbol: CD8068904656601
Dostępność: Bardzo mało (1-3) 20 szt.
Cena: 6184.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CD8068904656601
Dostępność: Bardzo mało (1-3) 20 szt.
Cena: 6184.00
| Specyfikacja | |
| Stan serwisowania | Baseline Servicing |
| Liczba linków UPI | 2 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Data premiery | Q2'21 |
| Status | Launched |
| Rynek docelowy | Cloud Computing |
| Prędkość pamięci (max) | 2667 MHz |
| Generacja procesora | Intel Xeon Scalable 3rd Gen |
| Częstotliwość bazowa procesora | 2,3 GHz |
| Gniazdo procesora | LGA 4189 |
| Liczba rdzeni procesora | 20 |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Liczba wątków | 40 |
| Pudełko | Nie |
| Procesor ARK ID | 215270 |
| Model procesora | 4316 |
| Zawiera system chłodzący | Nie |
| Proces litograficzny | 10 nm |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 150 W |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,4 GHz |
| Cache procesora | 30 MB |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel® Xeon Silver |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 10,4 GT/s |
| Nazwa kodowa procesora | Ice Lake |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 2667 |
| Korekcja ECC | Tak |
| Obsługa kanałów pamięci | Ośmiokanałowy |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR4-SDRAM |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 6,14 TB |
| Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (CCATS) | G178966 |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | 5A992CN3 |
| Segment rynku | Serwer |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | AVX 2.0 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | AVX |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | AVX-512 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | SSE4.2 |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 64 |
| Wbudowane opcje dostępne | Tak |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 4.0 |
| Skalowalność | 2S |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Wielkość opakowania procesora | 77.5 x 56.5 mm |
| Tcase | 84 °C |
| Obsługa odporności oprogramowania układowego platformy Intel®. | Tak |
| Obsługa maksymalnego rozmiaru enklawy dla Intel® SGX | 8 GB |
| Całkowite szyfrowanie pamięci Intel® | Tak |
| Rozszerzenia synchronizacji transakcyjnej Intel® | Tak |
| Akceleracja kryptowalut Intel®. | Tak |
| Jednostki AVX-512 Fused Multiply-Add (FMA) | 2 |
| Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI) | Tak |
| Obsługiwana stała pamięć Intel® Optane ™ DC | Nie |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Intel® Volume Management Device (VMD) | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Intel® Speed Shift Technology | Tak |
| Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | Tak |
| Technologia Intel® Resource Director (Intel® RDT) | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Oparte na trybie systemu sterowania (MBE) | Tak |
| Technologia Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 6 TB |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85423119 |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 10mm |
Luminarte24.pl to innowacyjna platforma zakupowa, która łączy klientów z dostawcami i producentami z całego świata. Dzięki bezpośredniej współpracy oferujemy szeroki wybór produktów w wyjątkowo niskich cenach, eliminując zbędnych pośredników. Nasza misja to zapewnienie najwyższej jakości, różnorodności i dostępności dla każdego. Luminarte24.pl to marketplace, który umożliwia wygodne i bezpieczne zakupy online dla domu, rodziny i biznesu.
Na Luminarte24.pl znajdziesz tysiące produktów z różnych kategorii, dostosowanych do Twoich potrzeb. W sekcji Dom i Ogród oferujemy praktyczne akcesoria, meble, dekoracje i narzędzia ogrodowe, które pomogą stworzyć idealną przestrzeń. W kategorii Elektronika i AGD znajdziesz nowoczesne urządzenia, takie jak smartfony, akcesoria komputerowe i drobne AGD, które ułatwią codzienne życie. W dziale Zdrowie i Uroda dostępne są kosmetyki, suplementy oraz akcesoria do pielęgnacji, a także urządzenia kosmetyczne. Dla rodziców przygotowaliśmy kategorię Artykuły dla Dzieci, gdzie znajdziesz zabawki, rowerki, klocki i praktyczne akcesoria. Nasza sekcja Odzież, Obuwie i Akcesoria Damskie oferuje modną odzież i dodatki, które łączą styl z komfortem. Nie zapomnieliśmy o Twoich pupilach – w kategorii Artykuły dla Zwierząt znajdziesz karmy, zabawki i akcesoria, które umilą życie Twoim zwierzakom. Dodatkowo oferujemy szeroki wybór gadżetów i prezentów, które sprawdzą się na każdą okazję. Luminarte24.pl to kompleksowa platforma zakupowa dla każdego!