SQUEAK GŁOŚNIK KARAOKE BEATFLOW BLUETOOTH 5.0 + EDR, RADIO FM, MICROSD, AUX, USB SQ1005
Symbol: SQ1005
Dostępność: Bardzo mało (1-3) 10 szt.
Cena: 191.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SQ1005
Dostępność: Bardzo mało (1-3) 10 szt.
Cena: 191.00
| Specyfikacja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Typ produktu | Przenośny głośnik stereo |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 10 h |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 230 mm |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Radio FM | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Głębokość opakowania | 185 mm |
| Szerokość opakowania | 205 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,7 kg |
| Wysokość opakowania | 315 mm |
| Przewody | Kabel USB-C - USB |
| Przewody | AUX |
| Przewody | XLR- jack 6.3 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Instrukcja | Tak |
| Dołączony mikrofon | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Możliw. dost. korektora (Equalizer) | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 40 W |
| Technologia True Wireless Stereo (TWS) | Tak |
| Moc szczytowa (PMPO) | 1000 W |
| Zakres częstotliwości | 100 - 20000 Hz |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Mikrofon | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Port USB | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Ilość głośników | 1 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Szerokość | 315mm |
| Długość | 205mm |
| Wysokość | 185mm |
Luminarte24.pl to innowacyjna platforma zakupowa, która łączy klientów z dostawcami i producentami z całego świata. Dzięki bezpośredniej współpracy oferujemy szeroki wybór produktów w wyjątkowo niskich cenach, eliminując zbędnych pośredników. Nasza misja to zapewnienie najwyższej jakości, różnorodności i dostępności dla każdego. Luminarte24.pl to marketplace, który umożliwia wygodne i bezpieczne zakupy online dla domu, rodziny i biznesu.
Na Luminarte24.pl znajdziesz tysiące produktów z różnych kategorii, dostosowanych do Twoich potrzeb. W sekcji Dom i Ogród oferujemy praktyczne akcesoria, meble, dekoracje i narzędzia ogrodowe, które pomogą stworzyć idealną przestrzeń. W kategorii Elektronika i AGD znajdziesz nowoczesne urządzenia, takie jak smartfony, akcesoria komputerowe i drobne AGD, które ułatwią codzienne życie. W dziale Zdrowie i Uroda dostępne są kosmetyki, suplementy oraz akcesoria do pielęgnacji, a także urządzenia kosmetyczne. Dla rodziców przygotowaliśmy kategorię Artykuły dla Dzieci, gdzie znajdziesz zabawki, rowerki, klocki i praktyczne akcesoria. Nasza sekcja Odzież, Obuwie i Akcesoria Damskie oferuje modną odzież i dodatki, które łączą styl z komfortem. Nie zapomnieliśmy o Twoich pupilach – w kategorii Artykuły dla Zwierząt znajdziesz karmy, zabawki i akcesoria, które umilą życie Twoim zwierzakom. Dodatkowo oferujemy szeroki wybór gadżetów i prezentów, które sprawdzą się na każdą okazję. Luminarte24.pl to kompleksowa platforma zakupowa dla każdego!