Samsung Galaxy TAB A9 (X110) 8,7" 4/64GB Silver
Symbol: SM-X110NZSAEUE
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 746.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SM-X110NZSAEUE
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 746.00
| Specyfikacja | |
| Głębokość palety netto | 80 cm |
| Produkty na paletę (UE) | 640 szt. |
| Pojemność skrzyni (zewnętrznej) | 11919 cm³ |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 64 szt. |
| Szerokość palety netto | 123 cm |
| Wysokość palety netto | 120 cm |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 16 szt. |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Producent procesora | MediaTek |
| Typ procesora | MediaTek |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2 GHz |
| Taktowanie procesora | 2,2 GHz |
| Rodzina adaptera graficznego | ARM |
| Karta graficzna | Mali-G57 MC2 |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Nazwa koloru | Silver |
| Wytrzymały design | Nie |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Wysokość produktu | 124,7 mm |
| Szerokość produktu | 211 mm |
| Głębokość opakowania | 29 mm |
| Głębokość produktu | 8 mm |
| Wysokość opakowania | 130,5 mm |
| Szerokość opakowania | 217,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 473 g |
| Waga produktu | 329 g |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| NFC | Nie |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Odnowiony | Nie |
| Przewody | USB Type-C |
| Klawiatura w zestawie | Nie |
| Rysik | Nie |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Typ matrycy | TFT |
| Jasność | 570 cd/m² |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Gęstość pikseli | 179 ppi |
| Rozdzielczość | 800 x 1340 px |
| Przekątna ekranu | 8,7" |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 13 |
| Platforma | Android |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Wtyk słuchawek | 3.5mm / Bluetooth |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania | 3 h |
| Pojemność baterii | 5100 mAh |
| Pojemność baterii | 19,48 Wh |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Napięcie baterii | 3,82 V |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Cyfrowy zoom | 10x |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 2 Mpix |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Nie |
| Przednia kamera | Tak |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 8471300000 |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 30mm |
Luminarte24.pl to innowacyjna platforma zakupowa, która łączy klientów z dostawcami i producentami z całego świata. Dzięki bezpośredniej współpracy oferujemy szeroki wybór produktów w wyjątkowo niskich cenach, eliminując zbędnych pośredników. Nasza misja to zapewnienie najwyższej jakości, różnorodności i dostępności dla każdego. Luminarte24.pl to marketplace, który umożliwia wygodne i bezpieczne zakupy online dla domu, rodziny i biznesu.
Na Luminarte24.pl znajdziesz tysiące produktów z różnych kategorii, dostosowanych do Twoich potrzeb. W sekcji Dom i Ogród oferujemy praktyczne akcesoria, meble, dekoracje i narzędzia ogrodowe, które pomogą stworzyć idealną przestrzeń. W kategorii Elektronika i AGD znajdziesz nowoczesne urządzenia, takie jak smartfony, akcesoria komputerowe i drobne AGD, które ułatwią codzienne życie. W dziale Zdrowie i Uroda dostępne są kosmetyki, suplementy oraz akcesoria do pielęgnacji, a także urządzenia kosmetyczne. Dla rodziców przygotowaliśmy kategorię Artykuły dla Dzieci, gdzie znajdziesz zabawki, rowerki, klocki i praktyczne akcesoria. Nasza sekcja Odzież, Obuwie i Akcesoria Damskie oferuje modną odzież i dodatki, które łączą styl z komfortem. Nie zapomnieliśmy o Twoich pupilach – w kategorii Artykuły dla Zwierząt znajdziesz karmy, zabawki i akcesoria, które umilą życie Twoim zwierzakom. Dodatkowo oferujemy szeroki wybór gadżetów i prezentów, które sprawdzą się na każdą okazję. Luminarte24.pl to kompleksowa platforma zakupowa dla każdego!