Serwer Actina Solar E 110 S8+ Xeon 4309Y/2x16GB/2x960SSD/350W 3 lata on-site
Symbol: SRWAAARAC0037
Dostępność: Bardzo mało (1-3) 3 szt.
Cena: 14893.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SRWAAARAC0037
Dostępność: Bardzo mało (1-3) 3 szt.
Cena: 14893.00
| Specyfikacja | |
| Generacja procesora | Intel Xeon Scalable 3rd Gen |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba procesorów | 1 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Model procesora | 4309Y |
| Taktowanie procesora | 2,8 GHz |
| Typ procesora | Intel® Xeon Silver |
| Układ płyty głównej | Intel C621A |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,6 GHz |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Aspeed AST2600 |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Układ pamięci | 2 x 16 GB |
| Gniazda pamięci | DIMM x 8 |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 2 TB |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Obudowa | Rack (1U) |
| Relingi | Tak |
| Format płyty głównej | ATX |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba głównych źródeł zasilania | 1 |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Nie |
| Zasilanie | 350 W |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100-240 V |
| Długość kabla zasilającego | 2 m |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50-60 Hz |
| Wysokość produktu | 43 mm |
| Głębokość produktu | 503 mm |
| Szerokość produktu | 437 mm |
| Waga produktu | 20 kg |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Liczba kontrolerów LAN | 1 |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Kontroler LAN | Intel I210 |
| Gniazda PCI Express x8 (Gen 4.x) | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 2 |
| Gniazda PCI Express x8 (Gen 3.x) | 3 |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| System operacyjny | Windows Server 2016 64bit, Windows Server 2019 64bit, Windows Server 2022 64bit, Hyper-V Server 2019 64bit, RHEL 8.2 64bit, RHEL 8.3 64bit, Fedora 33 64bit, openSuSE Leap 15.2 64bit, SLES 15 SP2 64bit, Ubuntu 20.04.1 LTS 64bit DT, Ubuntu 20.10 64bit DT, VMWare ESXi 7.0 u1 GA x64, Oracle Linux 8.2, Oracle Linux 8.3, CentOS 8.2 64bit, CentOS 8.3 64bit |
| Rozmiar SSD | 2.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków SSD | 2.5" |
| Interfejs pamięci SSD | SATA III |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 2 |
| Pojemność pamięci SSD | 960 GB |
| Hot-swap | Tak |
| Całkowita pojemność dysków | 1,92 TB |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | 10 |
| Poziomy RAID | 0 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Usługa RAID | Tak |
| Ilość kabli zasilających | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Łączna liczba złączy SATA | 10 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Port wyjścia S/PDIF | Nie |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
Luminarte24.pl to innowacyjna platforma zakupowa, która łączy klientów z dostawcami i producentami z całego świata. Dzięki bezpośredniej współpracy oferujemy szeroki wybór produktów w wyjątkowo niskich cenach, eliminując zbędnych pośredników. Nasza misja to zapewnienie najwyższej jakości, różnorodności i dostępności dla każdego. Luminarte24.pl to marketplace, który umożliwia wygodne i bezpieczne zakupy online dla domu, rodziny i biznesu.
Na Luminarte24.pl znajdziesz tysiące produktów z różnych kategorii, dostosowanych do Twoich potrzeb. W sekcji Dom i Ogród oferujemy praktyczne akcesoria, meble, dekoracje i narzędzia ogrodowe, które pomogą stworzyć idealną przestrzeń. W kategorii Elektronika i AGD znajdziesz nowoczesne urządzenia, takie jak smartfony, akcesoria komputerowe i drobne AGD, które ułatwią codzienne życie. W dziale Zdrowie i Uroda dostępne są kosmetyki, suplementy oraz akcesoria do pielęgnacji, a także urządzenia kosmetyczne. Dla rodziców przygotowaliśmy kategorię Artykuły dla Dzieci, gdzie znajdziesz zabawki, rowerki, klocki i praktyczne akcesoria. Nasza sekcja Odzież, Obuwie i Akcesoria Damskie oferuje modną odzież i dodatki, które łączą styl z komfortem. Nie zapomnieliśmy o Twoich pupilach – w kategorii Artykuły dla Zwierząt znajdziesz karmy, zabawki i akcesoria, które umilą życie Twoim zwierzakom. Dodatkowo oferujemy szeroki wybór gadżetów i prezentów, które sprawdzą się na każdą okazję. Luminarte24.pl to kompleksowa platforma zakupowa dla każdego!