Smartfon Motorola Moto G24 Power 8/256GB Glacier Blue
Symbol: PB1E0001PL
Dostępność: Bardzo mało (1-3) 30 szt.
Cena: 707.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PB1E0001PL
Dostępność: Bardzo mało (1-3) 30 szt.
Cena: 707.00
| Specyfikacja | |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | MediaTek |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Model procesora | Helio G85 |
| Nazwa koloru | Glacier Blue |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Głębokość produktu | 74,5 mm |
| Waga produktu | 197 g |
| Szerokość produktu | 163,5 mm |
| Wysokość produktu | 8,99 mm |
| Standardy 4G | LTE |
| Standard 5G | Nieobsługiwany |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| NFC | Tak |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Odnowiony | Nie |
| Karta graficzna | Mali-G52 |
| Przewody | USB |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Moc adaptera AC | 30 W |
| Gęstość pikseli | 269 ppi |
| Przekątna ekranu | 6,56" |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 90 Hz |
| Typ matrycy | LCD |
| Rozdzielczość | 1600 x 720 px |
| Natywna proporcja obrazu | 20:9 |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 14 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 2.0 |
| Port USB | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Pojemność baterii | 6000 mAh |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,4 |
| Makro-fotografia | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (HDR) | Tak |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,4 |
| Rozdzielczość drugiego aparatu - tył | 2 Mpix |
| Tryb nocny | Tak |
| Cyfrowy zoom | 4x |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Tak | |
| MMS | Tak |
| SMS | Tak |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Galileo | Tak |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 100mm |
Luminarte24.pl to innowacyjna platforma zakupowa, która łączy klientów z dostawcami i producentami z całego świata. Dzięki bezpośredniej współpracy oferujemy szeroki wybór produktów w wyjątkowo niskich cenach, eliminując zbędnych pośredników. Nasza misja to zapewnienie najwyższej jakości, różnorodności i dostępności dla każdego. Luminarte24.pl to marketplace, który umożliwia wygodne i bezpieczne zakupy online dla domu, rodziny i biznesu.
Na Luminarte24.pl znajdziesz tysiące produktów z różnych kategorii, dostosowanych do Twoich potrzeb. W sekcji Dom i Ogród oferujemy praktyczne akcesoria, meble, dekoracje i narzędzia ogrodowe, które pomogą stworzyć idealną przestrzeń. W kategorii Elektronika i AGD znajdziesz nowoczesne urządzenia, takie jak smartfony, akcesoria komputerowe i drobne AGD, które ułatwią codzienne życie. W dziale Zdrowie i Uroda dostępne są kosmetyki, suplementy oraz akcesoria do pielęgnacji, a także urządzenia kosmetyczne. Dla rodziców przygotowaliśmy kategorię Artykuły dla Dzieci, gdzie znajdziesz zabawki, rowerki, klocki i praktyczne akcesoria. Nasza sekcja Odzież, Obuwie i Akcesoria Damskie oferuje modną odzież i dodatki, które łączą styl z komfortem. Nie zapomnieliśmy o Twoich pupilach – w kategorii Artykuły dla Zwierząt znajdziesz karmy, zabawki i akcesoria, które umilą życie Twoim zwierzakom. Dodatkowo oferujemy szeroki wybór gadżetów i prezentów, które sprawdzą się na każdą okazję. Luminarte24.pl to kompleksowa platforma zakupowa dla każdego!